05 تیر 1395
 
«ترنم بهاری» ویژه برنامه تحویل سال شبکه قرآن و معارف سیما چاپ ارسال به دوست
امتیاز: / 0
بدعالی 
«ترنم بهاری» ویژه برنامه تحویل سال شبکه قرآن و معارف سیما


«ترنم بهاری» کاری از گروه محافل و مناسبت های شبکه قرآن و معارف سیما، در ساعات آغازین تحویل سال جدید، مهمان خانه های نورانی بینندگان قرآن دوستش می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت سیما به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، این برنامه که با تهیه کنندگی حسین عطار و قاسم خدایاری تهیه شده است، از ساعت 7:30 الی 12:00 روز اول فروردین، به روی آنتن شبکه می رود.
این برنامه با بخش های متنوعی که برای بینندگانش در نظر گرفته است، سعی می کند تا خاطره خوبی از ساعات تحویل سال 91، برای مخاطبانش به یادگار بگذارد.
از جمله آیتم های ترنم بهاری می توان به گفتگو با هنرمندان، تواشیح، ارتباط زنده با اماکن سیاحتی و زیارتی و ... اشاره کرد.
در بخش گفتگوی با هنرمندان، با کارگردانان و بازیگران مختلف از جمله محمد رضا آهنج، محمد رضا ورزی، جمشید مشایخی، مهدی فقیه و ... صحبت و گفتگو می شود.
از بخش های دیگری که ترنم بهاری برای مخاطبانش در نظر گرفته، اجرای گروه های تواشیح، همچنین اجرای آواز سنتی به همت گروه آوای دستان می باشد.
این برنامه همچنین در نظر دارد تا با ارتباط زنده با امکان و شهرهای مختلف ببیندگانش را از حال و هوای مناطق مختلف در ساعات تحویل سال آگاه کند.
از جمله مکان هایی که ترنم بهاری با آنها ارتباط زنده برقرار می کند نجف اشرف، کهف الشهدا، اردوهای راهیان نور، قم، امام زاده چیذر و مشهد مقدس، همچنین ارتباط مستقیم با لبنان و تاجیکستان است.
از آیتم های دیگر برنامه، گفتگو با خانواده های شهدا است که به صورت تولیدی در بهشت زهرا و در منزل این خانواده های بزرگوار انجام شده و تقدیم بینندگان شبکه قرآن و معارف سیما می شود.
لازم به ذکر است ترنم بهاری به صورت زنده و مستقیم و با اجرای احمد اکبر نژاد و مرتضی حسینی به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.

نظر دهيد
  • لطفا فقط در ارتباط با مطلب فوق نظر دهيد
  • محتواي نامناسب بنا بر تشخيص مسئولين سايت به نمايش در نخواهد آمد
نام:
نشاني پست الكترونيك
عنوان:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
نظر:

كد:* Code


تعداد بازديد ها: 787

اولين نظر را شما بدهيد

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< بعد   قبل >
 


 

 

  

* شوراي مديران سيما با حضور سردار كارگر
* نشست خبري اعلام ويژه برنامه هاي دفاع مقدس 93

بازدیدکنندگان: 81626033
 
Email: sid@irib.ir