سفر به دنیای نخبگان در برنامه "صفر تا صد" شبکه چهار

"صفر تا صد" عنوان برنامه جدید شبکه چهار سیما است که از 28 بهمن پخش آن آغاز می شود.
به گزارش دیباچه از روابط عمومی شبکه چهار، برنامه «صفر تا صد» به تهیه کنندگی مریم فیروزی در قالب سخنرانی های 15 دقیقه ای تلاش ها، تجربیات و ایده های پژوهشگران و نخبگان را باز گو می کند.
این برنامه که در گروه دانش شبکه چهار سیما تهیه و تولید می شود قصد دارد تا در راستای ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی و فرهنگ سازی در خصوص اقتصاد دانش بنیان فرصتي در حدود پانزده دقیقه را در اختیار پیشتازان فعالیت های علمی و بنيانگذاران شركت هاي دانش بنیان قرار دهد تا در حضور تماشاگران از تجربیات و مهمترین عوامل موفقیت هاي خود در  زمينه كار و فعاليت هايشان بگویند.
سفر به دنیای نخبگان در برنامه
هرکدام از نخبگان و مخترعان با حضور در این برنامه قرار است تا داستان موفقیت خود را از ابتدا تا انتها و فراز و نشیب هایی را که در این مسیر طی کرده اند باز گو کنند و به همین خاطر "صفر تا صد" به عنوان نام برنامه انتخاب شده است.
شایان ذکر است فراخوان این برنامه تلویزیونی به صورت تیزر از شبکه چهار سیما پخش شده و از افرادی که از رساله دکترای خود دفاع کرده اند، صاحبان شرکت های دانش بنیان و مخترعان برای شرکت در این برنامه دعوت به عمل آمده است.
برنامه "صفر تا صد" با پخش دو روز در هفته در کنداکتور شبکه چهار سیما جانمایی شده است و قرار است از این هفته پنجشنبه ها ساعت 22:30 و جمعه ها ساعت 17 از شبکه چهار پخش شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

  شماره پیامک 300004  
  پست الکترونیک sima4@irib.ir  
  کانال تلگرام  
  https://telegram.me/TV4_IRIB  

© 2016, Islamic Republic of Iran Broadcasting, Sima Channel 4 Department, All Rights Reserved